Suat Altun CEO, Gensa Group

Gensa Group olarak dünyamızın geleceğini şekillendirmek ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için Organik Tarım ve İyi Tarım Uygulamaları faaliyetlerini her alanda destekliyoruz.

Ahmet M. Çiftçi, Şanlıurfa

Gensa Group ile Organik Tarım faaliyetleri için başarılı bir çalışma gerçekleştirdik. Artık verimliliğimizin daha yüksek olduğunu ve daha kaliteli bir hasada ulaştığımızı düşünüyorum.

Gökhan E. Çiftçi, Adana

Gensa’nın sahip olduğu kurumsallık ve birikim ile hızlıca süreçleri yönettik ve sertifikamızı aldık. En başından en sonuna tüm süreçlerde Türkiye’nin en iyi ekibi ile çalıştık.

Yağmur Group Kurum, Siirt

Gensa ile gerçekleştirdiğimiz profesyonel sertifikasyon sürecinde hem sahip oldukları deneyim, hem de profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmayı başardılar.

Erdinç S. Müteşebbis, Kayseri

Organik tarım ve iyi tarım uygulamaları konusunda Gensa Group’un uzman ekibinden her alanda destek aldık ve güzel bir çalışma gerçekleştirdik. Sahip olduğumuz sertifika ile artık daha güvenli tarım faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.

Hayriye A. Müteşebbis, Gaziantep

Meyve-Sebze üretimi konusunda ihtiyacımız olan sertifikaları Gensa’nın desteği ve uzman ekibi ile kolayca aldık. Bu süreçte uzmanlıkları ve profesyonel bakışları ile çok faydaları dokundu.

TOP