İyi Tarım Uygulamaları

Gensa Group uzmanlığı ile İyi Tarım Uygulamaları sertifikanızı almak için formu doldurmanız yeterli.
İyi Tarım Uygulamaları sertifika sürecinde Gensa Group uzmanlığı ile her alanda destek alarak ilerleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan buton ile başvuru formunu indirmek ve doldurmaktır.

başvuru süreci

  • GENSA, müracaat eden Üretici, Üretici Örgütü, Müteşebbis yetkilisi tarafından usulüne uygun şekilde doldurulmuş ve imzalanmış, içinde veya ekinde aşağıdaki bilgileri de kapsayan bir müracaat formu ister:
  • Talep edilen sertifikasyon kapsamının tanımlandığı Müracaat eden Üretici, Üretici Örgütü, Müteşebbisin, GENSA’ nın şartlarına uymayı ve sertifikalandırılacak iyi tarım uygulamaları ürünü ile ilgili gerekli olan bilgiyi sağlamayı kabul ettiği Üretici, Üretici Örgütü, Müteşebbis, müracaat formunu eksiksiz bir şekilde doldurur, imzalar ve GENSA`ya iletir.
  • GENSA Kişi yada Kuruluşlara Kontrol ve Sertifikasyon Prosedürünün, güncellik bakımından ayrıntılı ve sertifikasyon sistemine uygun olan bir açıklamasını, sertifikasyon kurallarını, Kişi yada Kuruluşların ve sertifikalandırılmış İyi Tarım Uygulamaları ürünleri ile ilgili haklarını ve yükümlülüklerini açıklar.

iyi tarım uygulamaları sertifikası için başvurun

TOP